?Losowanie Poznańskiej Dziecięcej oraz Poznańskiej Przedszkolnej Ligii Judo 13.12.2020?
?Losowanie Poznańskiej Dziecięcej oraz Poznańskiej Przedszkolnej Ligii Judo 13.12.2020? Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi godzinami rozgrywania zawodów, które podane są na liście startowej? Podczas trwania zawodów w jednej z naszych sal odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa? Zachęcamy do zrobienia sobie zdjęcia z rodzicem, trenerem, kolegą, koleżanką lub z Ipciem? Fotografować będzie Maciej Uliński Fotografia ? Koszt dwóch zdjęć to 60 zł. ?Jak zawsze będzie też możliwość zakupu naszych klubowych gadżetów? W trosce o bezpieczeństwo poniżej przedstawimy zasady jakie będą panowały podczas Poznańskiej Dziecięcej Ligii Judo oraz Poznańskiej Przed: ? zawodnicy są podzieleni na grupy, ? pomiędzy grupami odbędzie się przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie całego obiektu, ? rozgrzewka przeprowadzamy bez udziału rodziców, ? na zawody przychodzimy zdrowi, ? na podaną przez nas godzinę (lista walk z godzinami do pobrania), ? zawodnik może przyjść tylko z jednym rodzicem/opiekunem, ? dzieci i rodzice do budynku wchodzą w maseczkach, ? każda osoba wchodząca jest zobowiązana do dezynfekcji rąk ? każdy będzie miał mierzona temperaturę, ? na sali dzieci mogą ściągnąć maseczki rodzice w dalszym ciągu zasłaniają twarz i usta maseczką. ‼️Prosimy o zapoznanie się z losowanie i dokładne sprawdzenie, na którą godzinę przychodzą dzieci‼️ Czas zawodów został wydłużony ze względu na zachowanie środków ostrożności. Niestety tegoroczna Świąteczna Gala nie odbędzie się?Termin podsumowania roku 2020 i wręczenia nagród podamy już wkrótce? ❗️Link do pobrania list walk - Poznańska Dziecięca Liga Judo: https://turnieje.akademiajudo.pl/tournament/0907abc6?fbclid=IwAR3nFGztm0Hp0llOrQpeB5oMBDXo5O2cSLGoMeOAAsLxrVBkCtPeUUWwXow ❗️ ❗️Link do pobrania list walk - Poznańska Przedszkolna Liga Judo: https://turnieje.akademiajudo.pl/tournament/e7b19ffc?fbclid=IwAR3_Kmes-p-YscDPxZiD1YiQn1SFOatvHbJWBpfm_lXubKB8psxTTHAeMGk ❗️ Nie możemy się doczekać! Do zobaczenia?
2020-12-11, 21:25
?Losowanie Poznańskiej Dziecięcej oraz Poznańskiej Przedszkolnej Ligii Judo 13.12.2020?

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi godzinami rozgrywania zawodów, które podane są na liście startowej?

Podczas trwania zawodów w jednej z naszych sal odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa? Zachęcamy do zrobienia sobie zdjęcia z rodzicem, trenerem, kolegą, koleżanką lub z Ipciem?
Fotografować będzie Maciej Uliński Fotografia ?
Koszt dwóch zdjęć to 60 zł.

?Jak zawsze będzie też możliwość zakupu naszych klubowych gadżetów?

W trosce o bezpieczeństwo poniżej przedstawimy zasady jakie będą panowały podczas Poznańskiej Dziecięcej Ligii Judo oraz Poznańskiej Przed:
? zawodnicy są podzieleni na grupy,
? pomiędzy grupami odbędzie się przerwa techniczna na dezynfekcję i wietrzenie całego obiektu,
? rozgrzewka przeprowadzamy bez udziału rodziców,
? na zawody przychodzimy zdrowi,
? na podaną przez nas godzinę (lista walk z godzinami do pobrania),
? zawodnik może przyjść tylko z jednym rodzicem/opiekunem,
? dzieci i rodzice do budynku wchodzą w maseczkach,
? każda osoba wchodząca jest zobowiązana do dezynfekcji rąk
? każdy będzie miał mierzona temperaturę,
? na sali dzieci mogą ściągnąć maseczki rodzice w dalszym ciągu zasłaniają twarz i usta maseczką.

‼️Prosimy o zapoznanie się z losowanie i dokładne sprawdzenie, na którą godzinę przychodzą dzieci‼️

Czas zawodów został wydłużony ze względu na zachowanie środków ostrożności.

Niestety tegoroczna Świąteczna Gala nie odbędzie się?Termin podsumowania roku 2020 i wręczenia nagród podamy już wkrótce?

❗️Link do pobrania list walk - Poznańska Dziecięca Liga Judo:
https://turnieje.akademiajudo.pl/tournament/0907abc6?fbclid=IwAR3nFGztm0Hp0llOrQpeB5oMBDXo5O2cSLGoMeOAAsLxrVBkCtPeUUWwXow ❗️

❗️Link do pobrania list walk - Poznańska Przedszkolna Liga Judo:
https://turnieje.akademiajudo.pl/tournament/e7b19ffc?fbclid=IwAR3_Kmes-p-YscDPxZiD1YiQn1SFOatvHbJWBpfm_lXubKB8psxTTHAeMGk ❗️

Nie możemy się doczekać! Do zobaczenia?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy