Wiemy, że Święty Mikołaj? jest tylko jeden❗️Ale niestety obecna sytuacja na świecie uniemożliwiła mu dotarcie do naszej Akademii?
Wiemy, że Święty Mikołaj? jest tylko jeden❗️Ale niestety obecna sytuacja na świecie uniemożliwiła mu dotarcie do naszej Akademii? ?Zostań pomocnikiem Mikołaja? Robimy w Akademii przedświąteczne porządki! Mamy dla Was: ? koszulki, bluzy, ? skarpetki, ? judogi, ? zeszyty. Zostały ostatnie sztuki, ostatnie rozmiary❗️ Spieszcie się, bo to wyjątkowa okazja na zdobycie unikalnych koszulek❗️ ?Każdy znajdzie coś dla siebie w przystępnej cenie? Sprzedaż prowadzimy stacjonarnie w siedzibie Akademii na ul. Taborowej 1-4 w Poznaniu. Zapraszamy do biura w godzinach 7:00 - 15:00 lub do naszej recepcji ? W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 881 575 676 Spotkaj się z nami przed świętami? Wybrane produkty, które są w sprzedaży możecie zobaczyć na zdjęciach?
2020-12-02, 13:00
Wiemy, że Święty Mikołaj? jest tylko jeden❗️Ale niestety obecna sytuacja na świecie uniemożliwiła mu dotarcie do naszej Akademii?
?Zostań pomocnikiem Mikołaja?

Robimy w Akademii przedświąteczne porządki! Mamy dla Was:

? koszulki, bluzy,
? skarpetki,
? judogi,
? zeszyty.

Zostały ostatnie sztuki, ostatnie rozmiary❗️ Spieszcie się, bo to wyjątkowa okazja na zdobycie unikalnych koszulek❗️

?Każdy znajdzie coś dla siebie w przystępnej cenie?

Sprzedaż prowadzimy stacjonarnie w siedzibie Akademii na ul. Taborowej 1-4 w Poznaniu. Zapraszamy do biura w godzinach 7:00 - 15:00 lub do naszej recepcji ?

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 881 575 676

Spotkaj się z nami przed świętami?

Wybrane produkty, które są w sprzedaży możecie zobaczyć na zdjęciach?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy