Praga dla Elizy Wróblewskiej ?
Praga dla Elizy Wróblewskiej ? ✅ Trener kadry Narodowej Seniorek otworzył drzwi na zdobycie medalu na Mistrzostwach Europy Seniorek powołując naszą podopieczna na najważniejsze zawody w tym roku dla starego kontynentu ? Eliza Wróblewska jeszcze nie ma w swoim dorobku udziału w takiej imprezie przypomnijmy , że w zeszłym roku Eliza brała udział w Mistrzostwach Świata Seniorek w Japonii ? ? Mistrzostwa odbędą się 19-21.11.2020 w Pradze , ale zanim na nich wystąpi popularny Wróbelek powalczy o medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Chorwackim Porecu ,które odbędą się 10 dnia listopada. Liczymy na dobry wyniki Elizy Wróblewskiej?
2020-11-01, 09:58
Praga dla Elizy Wróblewskiej ?

✅ Trener kadry Narodowej Seniorek otworzył drzwi na zdobycie medalu na Mistrzostwach Europy Seniorek powołując naszą podopieczna na najważniejsze zawody w tym roku dla starego kontynentu ?

Eliza Wróblewska jeszcze nie ma w swoim dorobku udziału w takiej imprezie przypomnijmy , że w zeszłym roku Eliza brała udział w Mistrzostwach Świata Seniorek w Japonii ?

? Mistrzostwa odbędą się 19-21.11.2020 w Pradze , ale zanim na nich wystąpi popularny Wróbelek powalczy o medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Chorwackim Porecu ,które odbędą się 10 dnia listopada.

Liczymy na dobry wyniki Elizy Wróblewskiej?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy