Przedszkolna Poznańska Liga Judo? 8.11.2020
Przedszkolna Poznańska Liga Judo? 8.11.2020 Po raz pierwszy Nasz klub organizuje zawody judo dla najmłodszych zawodników. Dla przedszkolaków, które judo trenują w przedszkolu? Jednym z głównych celów jest świetna zabawa? Natomiast dla Was – dla Rodzin to czas by miło spędzić chwile razem ze swoim dzieckiem, dopingując Go gdy walczy o jak najlepszą lokatę, przy czym świetnie się bawić? Konkurencje podczas zawodów to: ?tor przeszkód na czas (czołganie, przeskakiwanie, przeciskanie ) ?wypychanie z pola walki(zadaniem zawodnika jest wypchnięcie przeciwnika za pole walki ) Baw się razem z nami ??? Więcej informacji u trenera prowadzącego lub biuro@akademiajudo.pl. Rezerwuj swój czas0️⃣8️⃣?1️⃣1️⃣?2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣
2020-10-29, 10:30
Przedszkolna Poznańska Liga Judo? 8.11.2020

Po raz pierwszy Nasz klub organizuje zawody judo dla najmłodszych zawodników. Dla przedszkolaków, które judo trenują w przedszkolu?

Jednym z głównych celów jest świetna zabawa?

Natomiast dla Was – dla Rodzin to czas by miło spędzić chwile razem ze swoim dzieckiem, dopingując Go gdy walczy o jak najlepszą lokatę, przy czym świetnie się bawić?

Konkurencje podczas zawodów to:
?tor przeszkód na czas (czołganie, przeskakiwanie, przeciskanie )
?wypychanie z pola walki(zadaniem zawodnika jest wypchnięcie przeciwnika za pole walki )

Baw się razem z nami ???

Więcej informacji u trenera prowadzącego lub biuro@akademiajudo.pl.

Rezerwuj swój czas0️⃣8️⃣?1️⃣1️⃣?2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy